Ana sayfa » Miro Uygulamasına Nasıl Üye Olunur? Önemli Ayrıntılar Nelerdir?

Miro Uygulamasına Nasıl Üye Olunur? Önemli Ayrıntılar Nelerdir?

by salihkus

Bugün sizlerle beraber Miro Uygulamasına üye olacağız. İlk olarak Üye olma adımlarının hepsinin üzerinden teker teker geçeceğim ve önemli noktaların nereler olduğunu söyleyeceğim.

Miro Uygulaması Neydi?

İlk olarak bu yazıya denk geldiyseniz ve Miro Uygulamasına dair hiçbir şey bilmiyorsanız size bir önceki yazımı öneririm. Hem yazıyı okuyabilir hem de yazıda gömülü olan Youtube videosundan hızlıca beni dinleyebilirsiniz.

Fakat o yazıyı okumuş ya da farklı yerlerde duymuş da üye olmanın ayrıntılarını öğrenmek için geldiyseniz sizleri hiç bekletmeden anlatmaya başlayayım: Miro’ya Nasıl Üye Olunur?

Miro Uygulamasına Üye Olma Adımları

 1. www.miro.com sitesine giriyoruz.
  Sayfaya girdiğizde görebileceğiniz gibi Miro App henüz Türkçe dil desteği vermiyor. Böyle bir planları olduğuna dair de bir bilgi mevcut değil. Ancak fazla İngizlice gerekmeden rahatlıkla üye olabilir ve kullanabilirsiniz.
 2. Sign Up Free” yazılı, sağ üstteki mavi butona tıklıyoruz.
 3. Üç basit bilgiyi giriyoruz.
 4. Gizlilik sözleşmesini kabul edin ancak iletişim kısmını kabul etmeniz zorunlu değil.
 5. Direk Gmail hesabınızla ya da benzeri bir şekilde üye olmak istiyorsanız “or sign up with:” kısmını tercih edebilirsiniz. Eğer bu adımı seçerseniz 3 nolu adımı pas geçebilirsiniz.
 6. Mail adresinize gelen kodu “Check Your Mail” kısmındaki boşluğa yazınız.
 7. Ardından “Set Up Your Team” kısmına tercih ettiğiniz bir takım adı giriniz. Bu kısım sonradan değiştirilebilir.
 8. Kullanım amaçlarınıza dair bilgileri doldurunuz. Bu kısımlar sadece bazı istatistiki bilgileri toplamak için talep ediliyor. Bu sebeple tamamını %100 doğru girmenize gerek yoktur.
 9. Ekip üyesi tavet kısmını pas geçin.
 10. Önünüze gelen 6 kısımdan herhangi birini seçerek bu ekranı geçin.,
 11. Sonuç olarak üyeliğinizi tamamladınız.

Önemli Nokta

Unutmayın! Size gelen paylaşım linki ile üye olduğunuz zaman, direk olarak sizi davet eden arkadaşınızın ekibine dahil olursunuz. Yani 3 ücretsiz tahta hakkı da kullanıcı başına değil; ekip başınadır. Yani ikinizin toplamda 3 tahtası olur. Bunun yerine videodaki adımları takip edip üye olun ve toplamda 6 tahtaya erişin. Bu erişim için sol taraftadaki ekipler sütununu kullanabilirsiniz.

Mesela benim iş için kullandığım Miro hesabımda, sol tarafta kaç ekip kutusu var, inanın bilmiyorum. Her üye olan kişinin kendi ekibi var. Ben de o ekiplere üye oluyorum. Böylece bütün ekip olarak 3 tahta yerine onlarca tahtaya sahip olabiliyoruz.

Bu şekilde kullanım, Miro Uygulamasının bize sağladığı ücretsiz hesabın imkanlarından birisi.

Okuduğunu için çok teşekkür ederim. Miro ve diğer konularda içeriklerimi devam ettirme niyetindeyim. Umarım sizler için verimli ve güzel bir içerik olmuştur.

Keyifli günler.

Bunlara da bakabilirsiniz